18 lis 2016

AUTO NA BŁYSK - Jak zadbać o auto, jak utrzymać lakier i wnętrze w dobrej kondycji

Produkty California Scents na całym świecie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i zbierają wiele pochlebnych opinii. Zapachy California Scents produkowane są w słonecznej Kalifornii na terenie USA przy użyciu naturalnych składników. W puszcze znajdują się trzy bloczki drzewa cedrowego, które sa nasączone olejami wonnymi. Zwracają również uwagę swoim opakowaniem, którego konstrukcja sprawia, że mamy intensywne zapachy. Zapachy są przyjazd dla środowiska naturalnego.

Opakowania w 100% odnawialne

Zapachami będzie można cieszyć się nawet do 60 dni w zależności od rodzaju. Najlepszy efekt będzie w temperaturze 8 stopni. Standy ekspozycyjne z tymi zapachami pojawiają się miedzy innymi na terenie myjni samochodowych czy warsztatów, które realizują car detailing. Kiedy pare lat temu trafiły w nasze ręce wiele osób zastanawiało się co jest tajemnicą ich wielkiego sukcesu i wielkiej popularności. Zapachów samochodowych jest na rynku bardzo dużo. Wiele firm stara się realizować takie rozwiązania, które dadzą nieograniczony wybór. Znajdziemy standardowe zapachy cytrusów czy kawy, ale również ekstremalne propozycje takie jak zapach bekonu. 

California Scents​Czym wyróżnia się na tym tle kalifornijski producent?
Zapach jak wiadomo będzie sprawą gustu i każdy oczywiście ma tutaj swój własny. Poza oryginalną gamą świeżych zapachów pochodzących ze 100% naturalnych ekstraktów cytrusowych, olejków kwiatowych czy tez innych naturalnych komponentów. Zapachy są na tyle zróżnicowane w ofercie California Scents sa bardzo zróżnicowane, na tyle, ze każdy spośród nich cos wybierze. Nosy są różne i dlatego warto, by firma miała w swojej ofercie wiele ciekawych rozwiązań. Gdy chodzi o linie zapachowe California Scents mamy tam zarówno mocne zapachy ja i tez różnorakie propozycje delikatnych zapachów. Wszystko zależy wyłącznie od naszego gustu i upodobań i to my będziemy ostatecznie decydować o tym jakie konkretnie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej. 

Zwolennicy delikatnych zapachów na pewno będą czuli się dobrze w nutach takich jak Pasadena Rose czy Desert Jasmin. Są to opcje bardzo delikatne, tak że nasza podróż będzie przebiegać w miłej atmosferze ale nie będzie tam żadnych nachalnych dodatków. Będziecie zachwyceni, że każda wsiadająca do samochodu osoba będzie zaskoczona tym co tak pięknie w Waszym samochodzie pachnie. Te przygotowane przez tą firmę propozycje powinny się rzeczywiście perfekcyjnie sprawdzić i dlatego nawet mimo stosunkowo wysokiej ceny warto się na nie zdecydować, by cieszyć się w swoim aucie wyjątkowym aromatem.

 

Zobacz również